İzmit İşbaşında Ekibi, Afet Bölgesine Doğru Yola Çıktı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmit Belediyesi’ne bağlı İzmit İşbaşında ekibi, 7.7 ve 7.5 büyüklüğündeki iki depremin merkezi Kahramanmaraş’ta arama kurtarma çalışmalarına destek olmak amacıyla deprem bölgesine ulaşmak üzere hareket etti.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve en az 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası yaraları sarmak üzere tüm birimleriyle harekete geçen İzmit Belediyesi, deprem mağdurlarına el uzatmaya devam ediyor. Daha önce 1 adet paletli ekskavatör, 1 adet paletli 963, 1 adet treyler ve 1 tane 4*4 pickup aracını bölgeye gönderen İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şimdi de tam donanımlı 6 personeli ve ekipmanlarıyla İzmit İşbaşında aracını afet bölgesine gönderiyor.

“Yürekli Davranışları İçin Teşekkür Ediyorum”

3 adet jenaratör, oksijen takımları, hilti, taş motoru gibi bölgede ihtiyaç olan birçok malzeme ile yola çıkan 6 personeli uğurlayan İzmit Belediye Başkanvekili Çetin Sarıca, “İzmit İşbaşında ekibimiz, afet bölgesindeki arama kurtarma çalışmalarına destek olmak anlamında yola çıkıyorlar. İhtiyaç olan birçok bölgede hizmet vermeye çalışacaklar. Çalışma arkadaşlarımızın Allah yardımcısı olsun. Deprem mağduru vatandaşlarımıza her türlü destek vermek adına gidiyorlar. Bu fedakarlıkları ve yürekli davranışları için teşekkür ediyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir