MHP Kocaeli’de sokağa indi, vatandaşı dinledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli’de siyasi partiler seçim Startını verdi. Geçen hafta Cumhuriyet halk partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi parti lideri Meral Akşener’i ağırlayan İzmit halkına bir ziyarette Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl ve ilçe teşkilatı İzmit ilçe merkezinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyaretlerde halkın ve esnafın olumlu tepkisi ile karşılaşan MHP yetkilileri esnafa ve vatandaşa Türk Bayrağı dağıttı. Gerçekleştirilen ziyarete MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur ve MHP il ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

SAFFET SANCAKLI’DAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim gününü duyurmasının ardından Kocaeli İl ve İlçe teşkilatlarının seçim çalışmaları hakkında konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “Sayın cumhurbaşkanı açıkladı. Kısmet olursa 14 Mayısta seçim olacak. Milliyetçi Hareket Partisi olarak alanlardayız zaten. Bölge bölge başladık. Geçen hafta Kızılcahamam kampında Genel Başkanımız Startı o gün verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye genelinde zaten tamamen alana indi. Her geçen gün tempo artacak tabi. Kocaeli teşkilatları da maşallah her gün her ilçede programı var. Bizde vakit buldukça katılmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Hepsine teşekkür ediyorum ” dedi..

Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) muhtemelen 14 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan genel seçimlerde Kocaeli seçim hedefleri hakkında konuşan Sancaklı,” Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye genelinde iki hedefi var. Kocaeli içinde aynı şey. Birincisi Sayın Cumhurbaşkanımızı daha yükseklere çıkarmak. İkincisi ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin mecliste ki sandalye sayısını arttırmak. Bu da zaten birinci sırada Kocaeli geliyor. İnşallah bu seçimde arttıracağız” ifadesini kullandı.

MHP SOKAĞIN NABZINI TUTACAK

Kocaeli Halkının Milliyetçi Hareket Partisine olan teveccühü hakkında da olan düşüncelerini açıklayan Sancaklı : “Halkın teveccühü çok iyi. Millet şöyle söylüyor. Biz en krizli zamanda da sokaktaydık. Milliyetçi Hareket Partisi’ni alanda gördüğümüz zaman biz kendimizi daha iyi hissediyoruz. Lütfen sokaktan ayrılmayın diyorlar. Bizde milletimizin dediğine uyuyoruz. Hep sokaktayız.” İfadesini kullandı. 2018 yılında gerçekleştirilen genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli’de kullanılan oyların yüzde 11,36’sını alarak 1 milletvekili çıkarmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir