1. Haberler
  2. Gündem
  3. “Körfez´i Eviniz Gibi Görebilirsiniz”

“Körfez´i Eviniz Gibi Görebilirsiniz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Körfez Belediyesi, deprem bölgesinden ilçeye gelen depremzedeler için tüm birimleriyle çalışmayı sürdürüyor. Başkan vekili İbrahim Çırpan da dün iki aileyi ziyaret etti, “Her zaman yanınızdayız” dedi.

Körfez Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremin ardından Körfez’e gelerek buradaki yakınlarının yanına yerleşen veya ev tutarak yeniden hayat kurmaya çalışan depremzedelerin yanında oluyor. Başkan Vekili İbrahim Çırpan da sosyal hizmetler ekibiyle birlikte ilçeye gelen depremzedeleri ziyaret etti.

Hayata Yeniden Tutundular

Hatay’da enkazdan çıkan Onur Aydemir ve ailesi ile Kahramanmaraşlı Bayram Yıldız ve ailesini ziyaret eden Başkan Vekili İbrahim Çırpan, “Koordinasyon merkezindeki  ekip arkadaşlarımız, düzenli olarak ilçemize yerleştirildiğimiz aileleri ziyaret ediyor ve ihtiyaçlarını listeler halinde alarak bu ihtiyaçları gideriyorlar.

Biz de bugün iki ailemizi ziyaret etmek istedik. Minik kızımız Depremden 40 saat sonra enkazdan çıkarılmıştı, kendisini televizyondan izlemiştik. Kendisine de oyuncak getirmek istedik. Her zaman yanlarındayız. Körfez’i evleri gibi görebilirler” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir